Zkuste si vytvořit...

Inspirujte se našimi nápady k různým příležitostem v průběhu celého roku.

Dekorace z lásky

Nejhezčí dárek je ten, který se dává z lásky. Ukažte svými dárky své srdce! A nejen k Valentýnu! Překvapte svého partnera, přítele nebo příbuzné milými dárky, třeba malovaným hrníčkem na ranní kávu, ozdobami se srdíčky nebo pěkným přáním k narozeninám.

 

 

 

 

 


Jaro a Velikonoce

Každé roční období má své půvaby. Jarní dekorace vznikají pod vlivem probouzející se přírody. Jarní květiny, jako jsou narcisy nebo tulipány, udávají tón dekoracím stolu a různým floristickým pracím. Ani velikonoční ozdoby nesmějí chybět : ať již z papíru, sena nebo dalších materiálů.

 

 

 


Léto

Slunce se z oblohy směje, příroda vás zve ke svým toulkám. Z voňavých lučních květin a bylin si můžete vytvořit náhderné věnce, zvířátka z čerstvého sena oživí váš balkon, zahradu a vlahé letní noci umocníte nádhernými venkovními svícny. A kdo si nasbírá na dovolené mušle a písek, může si z nich vytvořit zajímavé dekorace, které přinesou do bytu lehký mořský vánek.

 

 

 

 

 


Podzim

Podzim svítí svými nejkrásnějšími barvami: barevné listy padají ze stromů, zlaté obilí se lehce pohybuje na poli ve větru a zahradu ještě zpestří oranžové dýně. Kaštany a oříšky padjí ze stromů a na procházce je můžeme snadno nasbírat. Nechejte se inspirovat barevnými podzimními barvami a pojďte třeba pouštět vlastnoručeně vyrobeného draka.

 

 

 

 

 


Zima a Vánoce

Když se ochladí a stromy jsou holé, vychutnáváme si tiché večery u světla svíčky. Je čas vytvořit si krásné věnce a vyzdobit si byt voňavými dekoracemi. Zhotovení dalších vánočních ozdob určitě navodí v celé domácnosti tu pravou vánoční náladu a určitě začne brzy padat první sníh.

 

 

 

 

 


Dekorace - od všeho kousek

Nejen dospělí, ale i děti si přijdou na své.

 

 

 

 

 


Skládanky

Skládání papíru je obrovská zábava jak pro malé, tak i velké. Někdy jen těžko uvěříme tomu, co všechno jde z obyčejného archu papíru skládáním vyrobit. Ať už jsou to barevné dekorace stolu, vtipné balení dárků, barevné ozdoby do oken, hračky nebo nádherné dekorace vytvořené různými technikami skládání: origami, tangrami....

 

 


 

Nakladatelství ANAGRAM s.r.o.

Přemyslovců 832/50
70900 Ostrava - Mariánské Hory
tel.: +420 725 735 246
e-mail: info@anagramsro.cz

Názory našich zákazníků na heureka.cz

ověřeno zákazníky
6.2.2017Pájastarstarstarstarstar
Úžasné nápady, přesně popsané, s šablonami, více netřeba :-)
24.12.2016starstarstarstarstar
Perfektní,už se těším na další novinky :-)
10.12.2016Kračmarovástarstarstarstarstar
Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží-za mě velká spokojenost
Tento e-shop vytvořila společnost 3IT. Chcete mít také úspěšný internetový obchod?
CZK | EUR